Logos vakarai

Logos vakarai“ – tai puikus būdas pažinti emocinį ir dvasinį pasaulį, bei rasti resursų savo dabartinei situacijai spręsti.Pats žodis „logos“ verčiant iš graikų kalbos reiškia „žodį, prasmę“. Žodžiui mūsų lūpose suteikta galia kurti ar griauti, mylėti arba nekęsti, palaikyti arba kenkti. Žodis gali „atliepti“ –„atspindėti“ vidinę būseną, gali pažadinti emocijas, prisiminimus.

Užsiėmimų metu dirbsime su Biblijoje esančiais tekstais, kurie pilni įvairiausių žodžių ir jų prasmių, leisimės, kad mūsų asmeninė istorija susitiktų su bibline istorija, ko pasėkoje galėsite gauti daugiau resursų ir naujų pozityvių perspektyvų žvelgti į tai, kas vyksta jūsų gyvenime.

Vakaro metu grupė sukurs saugią erdvę dalintis savo patirtimi ir padės per refleksiją gauti maksimalią naudą.

Kurso trukmė: 4 savaitės, antradieniais.

Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje vyks: lapkričio 23, 30, gruodžio 7, 14 d. 18.00 – 19.30 val.

Dalyvių skaičius grupėje ribotas.

Registracija patvirtinama padarius pavedimą.

Dalyvio įnašas: 56 eur

Išankstinė registracija būtina. Spausti čia: Registracija

Nuotolinę programą veda: Virginija Malinauskienė

„Logos vakarų“vedėja Virginija Malinauskienė yra „Gyvenimo ir tikėjimo“ instituto lektorė. Virginija kuria ir veda įvairias mokymo programas suaugusiesiems. Turi bibliodramos vadovo kvalifikaciją, veda bibliodramos savaitgalius ir seminarus. Yra Europos bibliodramos asociacijos narė. Taip pat dirba nesmurtinio bendravimo mokymų srityje. Kėlė kvalifikaciją kursuose ir projektuose Austrijoje, Latvijoje, Škotijoje, Suomijoje, Graikijoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje.

Data

2021-11-23

Laikas

6:00 pm - 7:30 pm
Kategorija