Virtuali bibliodrama

Keliu akis į kalnus – iš kur ateis man pagalba? Ps 121, 1

Mūsų dvasinio gyvenimo praktika ir šiais metais dar yra kitokia. Šventėme Kalėdas ir Naujus metus nuotoliniu būdu – nauja įdomi patirtis… Vis dar negalime susitikti gyvai, tad gal turime daugiau laiko maldai ir Šventojo Rašto skaitymui? Daugelis seminarų ir maldos grupių persikėlė į nuotolinę erdvę ir jau įpratome pasinaudoti šiomis galimybėmis. Dabar technologijų pagalba įmanoma iš skirtingų miestų, kraštų, šalių susitikti vienoje vietoje ir matyti vieni kitus, bendrauti ir melstis.

121 Psalmė mums sako, “Keliu akis į kalnus, iš kur ateis man pagalba…” Šiuo ypatingu laiku patiriame daug netikrumo, ir ieškome pagalbos. Ir iš kur ji ateina? Skaitysime, klausysimės bei kūrybiškai gilinsimės į Šventojo Rašto tekstus, kurie skaitomi trečiadieniais ar ketvirtadieniais Mišių metu. Ką jie kalba man asmeniškai, mano situacijoje, čia ir dabar. Į ką jie mane kviečia.

Kas yra bibliodrama?

Bibliodrama reiškia, kad jūs prisiliečiate prie Šventojo Rašto teksto, visu savimi – su savo jausmais, protu, širdimi ir kūnu .. Kas jūs tuo metu esate? Ką išgyvenate? Taip mes įeiname į istoriją ir į vaidmenį. Paprastai tai darome žmonių grupėje, kurią galite pamatyti ir patirti asmeniškai. Virtualiai mes būsime kažkiek riboti. Prieš kiekvieną susitikimą gausite instrukcijas kaip pasiruošti susitikimui.

Laikas:

I grupė: 2021 m. sausio 6 d. – vasario 10 d., trečiadieniais 9:00 val. registracija pratęsiama, galima prisijungti nuo kitos savaitės.

II grupė: 2021 m. sausio 14 d. – vasario 18 d., ketvirtadieniais 18:30 val. 

Išankstinė registracija būtina. Registracija

Veda: Vilhemina Raubaitė – Mikelionienė

Asmens įnašas: 42 eur ( 6 susitikimai), studentams/-ėms – 34 Eur.

Prieš Kalėdas buvusių grupių atsiliepimai:

Norėjau prasmingo adventinio prisilietimo prie Biblijos tekstų. Su kaupu gavau tai, ko norėjau.

Savo kasdieniam gyvenime neleido atitrūkti nuo temos ir vis sugrąžindavo iš pasaulio šurmulio į Dievo artumo realybę.

Man kiekviena bibliodrama padeda Dievą išgyventi visais potyriais. Šie susitikimai taip pat nors ir kitokiu būdu leido pajusti Dievo artumą ir buvimą mano kasdienėse situacijose. Kitų dalyvių pasidalijimai atliepė ir padėjo atpažinti, ko pati viena nebūčiau galėjusi. Ačiū Jums.

Data

2021-01-14

Laikas

9:00 am - 11:00 am
Kategorija