Keliu akis į kalnus – iš kur ateis man pagalba? Ps 121, 1

Virtuali bibliodrama

Mūsų dvasinio gyvenimo praktika šiais metais yra kitokia. Daugelis seminarų ir maldos grupių keliasi į elektroninę erdvę. Įprastomis aplinkybėmis susitikdavome realiame gyvenime, akis į akį susirinkę į tą patį kambarį. Dabar tai neįmanoma, bet technologijų pagalba įmanoma iš skirtingų miestų, kraštų, šalių susitikti vienoje vietoje ir matyti vieni kitus.

121 Psalmė mums sako: “Keliu akis į kalnus – iš kur ateis man pagalba…” Šiuo ypatingu laiku patiriame daug netikrumo ir ieškome pagalbos. Ir iš kur ji ateina? Skaitysime, klausysimės bei kūrybiškai gilinsimės į Šventojo Rašto tekstus, kurie skaitomi pirmadieniais šv. Mišių metu. Ką jie kalba man asmeniškai, mano situacijoje, čia ir dabar. Į ką jie mane kviečia? Tai maldos laikas, kuris padės geriau pasiruošti šv. Kalėdom.

Kas yra bibliodrama?

Bibliodrama reiškia, kad jūs prisiliečiate prie Šventojo Rašto teksto, visu savimi – su savo jausmais, protu, širdimi ir kūnu .. Kas jūs tuo metu esate? Ką išgyvenate? Taip mes įeiname į istoriją ir į vaidmenį. Paprastai tai darome žmonių grupėje, kurią galite pamatyti ir patirti asmeniškai. Virtualiai mes būsime kažkiek riboti. Prieš kiekvieną susitikimą gausite instrukcijas kaip pasiruošti susitikimui.

Laikas: 2020 m. gruodžio 2, 9, 16, 23 d. 9:00 val. 

Išankstinė registracija būtina. Registracija

Veda: Vilhemina Raubaitė – Mikelionienė

Asmens įnašas: 20 Eur.

Data

2020-12-02

Laikas

9:00 am - 11:00 am
Kategorija