Šv. Ignaco Lojolos Dvasinės Pratybos. Pradžia ir pagrindas

Leiskite sau atgauti jėgas 6 dienų ignaciškose dvasinėse pratybose!

Tai laiko patikrintos ir tūkstančiams žmonių pasaulyje bei Lietuvoje padėjusios dvasinės pratybos, turinčios daugiau nei 500 metų tradiciją. Jų metu ne tik ilsėsitės, bet ir skirsite dėmesį savo vidinio pasaulio atstatymui, teisingo pagrindo tolesnei gyvenimo kelionei pasirinkimui. Ne veltui Šv.Ignacas Lojola jas pavadino “Pradžia ir pagrindas”, nes nuo šios dalies prasideda ne tik visos jo kurtos Dvasinės pratybos, bet ir iš tiesų suteikia galimybę dalyviui per 6 dienas su nauju įkvėpimu pradėti naują gyvenimą. Jos skirtos visiems, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir  ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save.

Dvasinių pratybų metu išmoksite krikščioniškos meditacinės maldos, kurių metu naudositės bibliniais tekstais, klausysitės konferencijų apie dvasių skyrimą, kasdien susitiksite su dvasios palydėtoju asmeniniam pokalbiui.

(Dvasios palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausmais).

Visi užsiregistravę, prieš patvirtinant registraciją turės užpildyti klausimyną, įvertinat, ar šios rekolekcijos bus jums tinkamos.

(Dvasinės pratybos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų.)

Rekolekcijų metu kviečiame laikytis tylos.

Dvasinės pratybos „Pradžia ir pagrindas“ – akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa. Jei bus reikalingas pažymėjimas, informuokite iš anksto.

Laikas: gruodžio 26-31 d.

Vieta: Švarioji g. 3B, LT-11306 Vilnius (Pavilnys)

Veda: kun. Stasys Kazėnas SJ

Dalyvio įnašas: 285 Eur.

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami tik vienviečiuose kambariuose.

Registracija vėliau patvirtinama ir jums vieta rezervuojama padarius dalinį pavedimą – 85eur.

Išankstinė registracija privaloma.Pagrindas_registr anketa 2021 12. Ją išsaugoję savo kompiuteryje, užpildykite ir atsiųskite adresu: rekolektantai@gmail.com

Dalyvių skaičius ribotas. Rezervuokite sau vietą iš anksto!

 

Data

2021-12-26

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija