(NE)KATALIKIŠKI ĮSITIKINIMAI APIE PINIGUS

Praktinis seminaras „(Ne)katalikiški įsitikinimai apie pinigus“ skirtas tiems, kurie nori pažvelgti į ekonominių santykių esmę bei įveikti neigiamus vidinius įsitikinimus, stabdančius visapusišką asmeninį ar organizacijos augimą.

Dažnai pinigų stygių laikome didžiausia savo asmeninio gyvenimo ar organizacijos problema ir, jei neišmanome ekonominiuose santykiuose vyraujančių dėsnių, galimybės problemą išspręsti tampa itin apribotos. Pop. Benediktas XVI sako: „Moralė, tarianti, jog jai nebūtina išmanyti ekonomikos dėsnius, yra ne moralė, o moralizmas – moralės priešingybė“ (Rinkos ekonomika ir etika).

Praktinio seminaro metu sužinosite:

· kaip pasirinkta žmogaus laikysena gali lemti asmeninius ir organizacijos rezultatus;

· kad gauti naudą nebūtinai yra egoistiška;

· atpažinsite ryšio tarp asmeninių talentų ir mainų svarbą;

· kaip bendradarbiaujant su kitais galite išauginti savo talentų vertę.

Seminarą veda:

Nerijus Jakubauskas – verslo vystymo vadovas ir konsultantas, ekonomikos ir vadybos mokslų magistras. 25 metų verslo valdymo ir vystymo patirtį  Lietuvos ir užsienio rinkose turintis verslo vadybos praktikas; mentorius startuolių ekosistemoje, VDU inovacijų ir technologijų centre, bei užsiimantis kitomis visuomeninėmis veiklomis.

Lina Šalučkienė – teologijos mokslų licenciatė, 9 metai studijų Vytauto Didžiojo universitete, Katalikų teologijos fakultete; sertifikuota neuroedukatorė, neuropraktikė, vedanti grupės užsiėmimus ir asmenines konsultacijas (darbo sritis –  emocinio, socialinio ir dvasinio intelekto ugdymas); VŠĮ Gyvenimo ir tikėjimo institutas direktorė.

Vieta: Perkūno namas, Aleksoto g. 6, Kaunas.

Laikas: 2023m. kovo 30d. (ketvirtadienį) 10.00-13.30val. 

Įnašas už seminarą: 35 eur, registruojantis dviems – 30eur./1asm.

Spausti čia: registracija ir bilietai

Data

2023-03-30

Laikas

10:00 am - 1:30 pm
Kategorija