Šv. Ignaco Lojolos Dvasinės pratybos. II ir IV savaitės bei Asmeninės rekolekcijos

Dvasines pratybas sudaro  keturios pagrindinės dalys, vadinamosios savaitės. Pradžia ir pagrindas yra tarsi įvadas ir kartu visų pratybų santrauka: žmogus garbina Dievą, teisingai „sutvarkęs“ savo santykius su visa kūrinija. Tarytum aidas ši mintis kartojasi visose Pratybose. (Plačiau apie dvasinių pratybų patirtį ir naudą čia).

Antroji savaitė skirta apmąstyti Jėzaus gyvenimą ir pasirinkimą. Pasirinkimas yra ne kas kita, kaip pastangos suprasti Dievo valią per save, tai suvokus nuoširdžiai ir ryžtingai to siekti. Į II savaitę kviečiame atlikusius Pagrindą ir I savaitę.

Vadovas: kun. Gintaras Vitkus SJ

Išankstinė registracija būtina. Užpildykite registracijos anketa puslapio viršuje ir atsiųskite adresu: rekolektantai@gmail.com

Ketvirtąją savaitę sudaro svarstymai apie Kristaus pasirodymus po prisikėlimo. Šis laikas skirtas susitapatinti su Išganytoju, jo mintimis ir jausmais. Pratybų dalyviai mokosi pastebėti Dievo veikimą paprasčiausiuose kasdienos dalykuose ir įvykiuose. Kviečiame atlikusius III savaitę.

Vadovas: s. Bernadeta Mališkaitė SJE

Išankstinė registracija būtina. Užpildykite registracijos anketą puslapio viršuje ir atsiųskite adresu: rekolektantai@gmail.com

Asmeninių rekolekcijų metu išskirtinis dėmesys skiriamas atpažinti Dievo veikimą bei kvietimą  savo kasdienybėje ir Jam  atsiliepti. Tai tylos laikas, kuomet visos išsibarstę mintys ir jausmai tarsi surenkami, o protas ir širdis susivienija maldoje.

Trumpa konferencija rytais, asmeninė malda, kasdienis pokalbis su dvasios vadovu - šios programos dalis. Eucharistijos šventimas ir Adoracija vyks kartu su Dvasines Pratybas II ir IV savaites atliekančiais rekolekcijų dalyviais.

Registruojantis į asmenines rekolekcijas užpildykite registracijos anketą, kuri yra puslapio viršuje ir atsiųskite adresu: rekolektantai@gmail.com

Laikas:

Pradžia: 2020 m. liepos 22 d. 18 val.

Pabaiga: 2020 m.  liepos 30 d. 13 val.

 

Vieta:

Trinapolis, Verkių g. 70, Vilnius

 

Dėl rekolekcijų terautis tel. 860324747 (Regina). Regina nuolat dirba rekolekcijose, taigi jei neatsiliepia, rašykite sms.

 

Dalyvio įnašas:

290  Eur (vienvietis kambarys)*

Dėl šalyje paskelbto karantino ir Covid-19 susirgimų prevencijos rekolekcijų metu dalyviai bus apgyvendinami tik vienviečiuose kambariuose.

*Maitinimas ir nakvynė įskaičiuota.

 

VšĮ Gyvenimo ir tikėjimo institutas akredituotas 2018 m. rugpjūčio 21 d., pagal LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymą. Akreditacijos pažymėjimas AP Nr. 107.

 

Data: 
Trečiadienis, Liepa 22, 2020