Kursas „Išmanioji tėvystė“ (tėvams, auginantiems paauglius)

Kviečiame šeimas, norinčias pagerinti savo santykį su savo paaugliško amžiaus vaikais ir kitais šeimos nariais, į mokymus, kurių tikslas stiprinti šeimas ir jų emocinį brandumą. Kursų metu numatyta 5 susitikimai, kurių metu bus ugdoma šeimos santykių kultūra, formuojami tėvystės įgūdžiai, plėtojami pozityvūs auklėjimo metodai. Mokysitės atpažinti savo paauglių poreikius ir juos atliepti, gauti ir suteikti emocinį palaikymą ir sustiprinimą.

Tikimės, kad po šio kurso gebėsite lengviau kurti pagarba ir pasitikėjimu pagrįstus tarpusavio santykius su šeimos nariais, savarankiškai rasti pozityvius šeimyninių problemų sprendimo būdus, pagerės šeimos mikroklimatas; paaugliai labiau pasitikės savimi ir kitais, gebės kurti artimesnius santykius su bendraamžiais ir suaugusiaisiais, sumažės socialiai nepriimtino elgesio šeimoje, mokykloje ir kitose socialinėse grupėse.

Mokytojams ši programa kvalifikacinė.

Datos: 2019 spalio 3, 10, 17, 24, 31 d.

Laikas: 18.00 val. – 21.00 val. (ketvirtadieniais)

Vieta: Perkūno namas, Aleksoto g. 6, KAUNAS

Lektorės: Virginija Malinauskienė

Mokymai nemokami.

Kursas vedamas vykdant projektą "Tvirta ir darni šeima: iššūkiai ir galimybės", kurį finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Išankstinė registracija būtina. REGISTRACIJA

 

 

Data: 
Ketvirtadienis, Spalis 3, 2019