Ignaco Lojolos Dvasinės Pratybos. Pradžia ir pagrindas

Leiskite sau atgauti jėgas 6 dienų ignaciškose dvasinėse pratybose!

Tai laiko patikrintos ir tūkstančiams žmonių pasaulyje bei Lietuvoje padėjusios dvasinės pratybos, turinčios daugiau nei 500 metų tradiciją. Jų metu ne tik ilsėsitės, bet ir skirsite dėmesį savo vidinio pasaulio atstatymui, teisingo pagrindo tolesnei gyvenimo kelionei pasirinkimui. Ne veltui Šv.Ignacas Lojola jas pavadino “Pradžia ir pagrindas”, nes nuo šios dalies prasideda ne tik visos jo kurtos Dvasinės pratybos, bet ir iš tiesų suteikia galimybę dalyviui per 6 dienas su nauju įkvėpimu pradėti naują gyvenimą. Jos skirtos visiems, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir  ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save.

Dvasinių pratybų metu išmoksite krikščioniškos meditacinės maldos, kurių metu naudositės bibliniais tekstais, klausysitės konferencijų apie dvasių skyrimą, kasdien susitiksite su dvasios palydėtoju asmeniniam pokalbiui.

(Dvasios palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausmais).

Visi užsiregistravę, prieš patvirtinant registraciją turės užpildyti klausimyną, įvertinat, ar šios rekolekcijos bus jums tinkamos.

(Dvasinės pratybos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų.)

Rekolekcijų metu kviečiame laikytis tylos.

Laikas: 2024 m. rugpjūčio 19 – 24 d.

Vieta: Jono Pauliaus II namai, Šiluva (M. Jurgaičio g. 5, 60432 Šiluva, Raseinių r.) Daugiau apie vietą: https://siluva.lt/apgyvendinimas/

Veda: kun. Vytautas Mazirskas 

Išankstinė registracija būtina. Prieš darydami pavedimą, užpildykite anketą, kurią rasite čia: Registracijos_anketa_Pagrindas_2024-08-19  arba parašykite el.paštu gtinstitutas@gmail.com ir ją atsiųsime

Dalyvio įnašas: 360 eur (vienviečiame kambaryje); 320 eur (dviviečiame kambaryje)

Spausti čia: registracija ir bilietai (atsiuntus registracijos anketą ir gavus patvirtinimą, jog esate priimtas)

Data

2024-08-19

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija