Vidinio pasaulio integravimas per medžio simbolį

Medis – vienas iš stipriausių gyvenimo simbolių, kuris gali padėti prisiliesti prie paties gyvybės slėpinio. Jis puikiai atspindi ir žmogaus gyvenimo etapus bei brandos procesą.

Rekolekcijų metu žvelgsime į savo asmenybės medį – vidinį pasaulį.

Kaip medis metų eigoje, taip žmogus gyvenimo eigoje patiria išorės pokyčius. Tačiau kiekvieno iš mūsų širdyje kyla klausimai: „Ar yra gyvenime dalykų, kurie yra pastovūs, amžini? Ar tai, kas nekinta mano gyvenime yra tai, prie ko esu prisirišęs/prisirišusi, ir neleidžiu sau keistis?“

Kad galėtume atskirti vienus dalykus nuo kitų, reikalinga Išmintis.

Rekolekcijų metu peržvelgsite pagrindinius savo vidinio gyvenimo aspektus, kad atpažintumėte, kuriose gyvenimo srityse reikalingas pokytis ir mąstymo pakeitimas, kad kaip asmenys pasiektumėte visapusišką brandumą.

Šventojo Rašto tekstai padės mums įsiklausyti į savo vidinius troškimus, atpažinti viduje „degantį krūmą“ bei patirti Kūrėjo meilę.

Rekolekcijos organizuojamos remiantis ignaciška mąstomosios maldos metodika.

Kiekvieną dieną dalyvis savo dvasinę kelionę aptars su dvasios palydėtoju.(Dvasios palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausimais).

Jos skirtos visiems, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir  ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save.

(Rekolekcijos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų bei vartojantiems stiprius antidepresantus)

Rekolekcijų metu kviečiame laikytis tylos.

Laikas: 2024 m. rugpjūčio 19 – 24 d.

Vieta: Jono Pauliaus II namai, Šiluvoje (M. Jurgaičio g. 5, 60432 Šiluva, Raseinių r.) daugiau rasite čia: https://siluva.lt/apgyvendinimas/

Veda: Valda Šadzevičiūtė

Išankstinė registracija būtina. 

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose.

Dalyvio įnašas: 360 eur (vienviečiame kambaryje); 320 eur (dviviečiame kambaryje)

Spausti čia: registracija ir bilietai

Data

2024-08-19

Laikas

6:00 pm - 8:00 pm
Kategorija