Laisvė ir ribos doroviniame vaikų ugdyme

Seminaras tėvams, kuriems rūpi dorinis vaikų ugdymas

Moralinį ugdymą laiduoja ne mokykla, bet šeima; ji negali to deleguoti kitiems. Seminaro metu tėvai aptars pagrindinius savo vaikų ir jų pačių, kaip ugdytojų poreikius, sužinos strategijų, kaip juos atliepti. Įgaus žinių, kaip įgalinti vaiko moralinio brendimo laisvę, kaip atpažinti ir lydėti vaikus jų visapusiško dvasinio ir fizinio augimo bei autentiškos autonomijos puoselėjimo procesuose.

Seminaro tikslas: stiprinti tėvų atsakomybę sąmoningai, racionaliai ir tinkamai auklėti savo vaikus; suteikti žinių ir įgūdžių, kaip moraliai ugdyti savo vaikus.

Laikas: lapkričio 23 d. 18 val.

Trukmė: 3 val. Seminaras vyks nuotoliniu būdu zoom platformoje. Pradžia 18 val.

Veda: Vaidilė Šumskienė.

Išankstinė registracija BŪTINA. Registracija

Seminaras nemokamas. 

Seminaras vedamas vykdant projektą „Brandi tėvystė – raktas į vaiko sėkmę“, kurį dalinai finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Iš dalyvių atsiliepimų:

Labai patiko nagrinėtos Popiežiaus mintys ir nesmurtinio bendravimo pristatymas, nebuvau to girdėjus, taip pat labai gerai buvo grupelės! Ačiū.

Lektorė, pateikė daug, geros ir naudingos informacijos. Gavau daug žinių, kaip bendraujant spręsti problemas, domėtis, kalbėtis galimybė, pasitikėti savo galiomis, panaudosiu savo gyvenime.

Sužinojau daug apie dorovinį vaikų ugdymą, apie vaikų laisvės ribas, apie nesmurtinį bendravimą

Tai lektorės mintys, pateikta labai vetinga medžiaga , taip pat darbas grupėse – dalyvių patirtys ir išgyvenimai. Puikus seminaras, dėkoju ir labai lauksiu kitų.

Naudingi patarimai ir padrąsinimas, kad viskas padaroma mažais žingsneliais

Data

2021-11-23

Laikas

6:00 pm - 8:30 pm
Kategorija