Dvasinės Pratybos „Štai dabar palankus metas…“ 2 Kor 6, 2b

Kada, jei ne dabar verta į gyvenimą įsileisti galimybes, kurių anksčiau nepastebėjote? Žmogus atpažinęs, kad išorinio gyvenimo pokyčiai susijęs su vidinių nuostatų keitimu, įminė šio gyvenimo mįslę. Suteikite sau galimybę sudėti vidiniame gyvenime teisingus orientyrus, kad išoriniame nereikėtų klaidžioti, kad greičiau ir sklandžiau galėtumėte pasiekti savo tikslų.

Penkios išskirtinės savaitės, kurių metu tyrinėsite savo širdies nuostatas, padės išeiti iš to užburto rato, kuris neileidžia patirti „daugiau“ gyvenimo.

Kviečiame atsiverti Kūrėjo ištikimajai meilei, kad Velykų rytą „mūsų džiaugsmui nieko netrūktų…“, kaip buvo pažadėta evangelijoje pagal Joną (Jn 15, 11)

Rekolekcijų medžiaga parengta naudojantis kun. Josepho Tetlow SJ nuorodomis, išlaikant šv. Ignaco Dvasinių pratybų struktūrą.

Maldai naudosime Šventojo Rašto tekstus, dienos temą atitinkantį dvasinį skaitymą – meditacijas.

Rekolekcijų eiga: dalyvaujantieji kiekvieną savaitę jiems patogiu metu galės prisijungti prie Gyvenimo ir tikėjimo instituto moodle aplinkos. Joje ras medžiagą savaitės maldai, su kuria bus kviečiami kiekvieną dieną asmeniškai melstis meditacine malda. Kartą per savaitę nuotoliniu būdu (antradienių vakarais 18.30–20.00 val.), naudojantis zoom pagalba, bus galimybė susitikti su kitais rekolekcijų dalyviais ir pasidalinti maldos įžvalgomis bendroje ar mažesnėse grupelėse, išklausyti konferencinę medžiagą.

Kartą per savaitę dalyvis susitinka asmeniniam dvasiniam pokalbiui nuotoliniu būdu.  

Dvasinių pratybų trukmė: 5 savaitės

Nuotoliniai susitikimai vyks kovo 22, 29 ir balandžio 5, 12, 19 d. 18.30 – 20.00 val. per zoom platformą. 

Dalyvio įnašas: 68 Eur.

Susitikimus moderuoja ir asmeninius dvasinius pokalbius veda: Virginija Malinauskienė, Valda Šadzevičiūtė, s. Bernadeta Mališkaitė SJE

Išankstinė registracija būtina. Registracija padarius pavedimą, spausti čia: Bilietai ir registracija

Data

2022-03-22

Laikas

6:00 pm - 8:00 pm
Kategorija