Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi

Akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa

Stengiuosi būti gera mama ir žmona, bet labai pavargau…

Noriu būti jautri ir išklausanti, bet išsisėmiau…

Ar Dievas ne per daug reikalauja iš manęs?

Seminaras skirtas moterims, kurios kartais jaučiasi išsisėmusios ir vienišos, visoms norinčioms suprasti savo krikščioniškąjį pašaukimą. Gilinsimės į tikrąjį krikščioniškąjį moters pašaukimą, kurį popiežius Jonas Paulius II apibūdina kaip „moters genijų“, kuris pirmiausia yra meilės genijus, sąmoningas ir savanoriškas buvimas dėl kito žmogaus. Kalbėsime apie šį vidinį moters gebėjimą jausti kitą širdimi, pasitelkiant biblinių moterų istorijas: Rutos, Esteros, Saros, Tamaros, Onos, Mortos, Marijos. Kviesime moteris atpažinti svarbiausius savo poreikius bei lūkesčius, atrasti ne tik biologinę, bet ir psichologinę, moralinę, dvasinę bei religinę motinystę. Kviečiame šį moters genijų atrasti visas moteris: ištekėjusias, šeimos neturinčias, ar pasirinkusias pašvęstąjį gyvenimą.

Kurso trukmė: 8 susitikimai nuotoliniu būdu zoom platformoje.

Pradžia: 2021 m. balandžio 13 d., vieno susitikimo trukmė 1,5 val.

Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje vyks: balandžio 13, 20, 27 d., gegužės 4, 11, 18, 25, birželio 1 d. 17,00 – 18,30 val.

Dalyvio įnašas: 56 Eur, dieninio sk. studentėms, bedarbėms ir nedirbančioms pensininkėms 39 Eur.

Nuotolinę programą veda: Vaidilė Šumskienė

Išankstinė registracija būtina. Registracija

Iš dalyvių atsiliepimų:

Seminarų vedančiosios labai aiškiai, švelniai pasibeldė į širdį. Išryškėjo tai, ko norėčiau siekti, kaip geriau jaustis vidiniame dvasiniame pasaulyje bei gerinti santykius namuose ir savo aplinkoje.

Lūkesčiai išsipildė labiau nei tikėjausi. Labai patiko tiek pačios istorijos, tiek praktinės užduotys, tiek pasidalinimai.

Svarbiausia patirtis man buvo, kad po paskaitos apie Mariją ir Mortą, pradėjau išgyventi kiekvieną akimirką „čia ir dabar“, jaučiuosi guvesnė, prasmingesnė. Mano atveju, gal naudingiausias jis buvo šeimyninio gyvenimo srityje. Pradėjau labiau priimti tai, kas vyksta aplinkui. Jaučiuosi praturtėjusi ir matau, kur reikia tobulėti.

Data

2021-04-13

Laikas

5:00 pm - 6:30 pm
Kategorija