Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi, rytinė ir vakarinė gr.

Stengiuosi būti gera mama ir žmona, bet labai pavargau…

Noriu būti jautri ir išklausanti, bet išsisėmiau…

Ar Dievas ne per daug reikalauja iš manęs?

Kursas skirtas moterims, kurios kartais jaučiasi išsisėmusios ir vienišos, visoms norinčioms suprasti savo krikščioniškąjį pašaukimą. Gilinsimės į tikrąjį krikščioniškąjį moters pašaukimą, kurį popiežius Jonas Paulius II apibūdina kaip „moters genijų“, kuris pirmiausia yra meilės genijus, sąmoningas ir savanoriškas buvimas dėl kito žmogaus. Kalbėsime apie šį vidinį moters gebėjimą jausti kitą širdimi, pasitelkiant biblinių moterų istorijas: Rutos, Esteros, Saros, Tamaros, Onos, Mortos, Marijos Magdalietės, Marijos. Kviesime moteris atpažinti svarbiausius savo poreikius bei lūkesčius, atrasti ne tik biologinę, bet ir psichologinę, moralinę, dvasinę bei religinę motinystę. Kviečiame šį moters genijų atrasti visas moteris: ištekėjusias, šeimos neturinčias, ar pasirinkusias pašvęstąjį gyvenimą.

Kurso trukmė: 8 susitikimai nuotoliniu būdu zoom platformoje pasirinktinai: antradienių rytais arba ketvirtadienių vakarais.

RYTINĖ GRUPĖ prasidės 2024 m. sausio 23 d. 9,00 val., vieno susitikimo trukmė 1,5 val. Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje antradienių rytais: sausio 23, 30, vasario 6, 13, 20, 27, kovo 5, 12 d. 9,00-10,30 val.

Grupė jau prasidėjusi, registracija negalima

VAKARINĖ GRUPĖ prasidės 2024 m. sausio 25 d. 18 val., vieno susitikimo trukmė 1.5 val. Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje ketvirtadienių vakarais: sausio 25, vasario 1, 8, 15, 22, 29, kovo 7, 14 d. 18.00 – 19.30 val.

Spausti čia: Registracija ir bilietai į vakarinę grupę

Dalyvio įnašas: 67 Eur.

Nuotolinį kursą veda: Vaidilė Šumskienė, sertifikuota neuroedukatorė, VDU katalikų pastoracinės teologijos licenciatė, komunikacijos ir informacijos magistrė; 20 metų kuria ir veda įvairias dvasines programas Gyvenimo ir tikėjimo institute, rekolekcijų dailės terapijos metodais vedėja.

Iš dalyvių atsiliepimų:

Svarbiausia kurso patirtis: kad moteris – nuostabus Dievo kūrinys. Kiekviena iš mūsų unikali ir puiki tuo, kokia yra. Kiekvienoje skirtingai skleidžiasi moteriškumas ir jai būdingi bruožai ar savybės. Ir tai yra gerai.

Šiuo kursu labai džiaugiuosi, esu įsitikinus, kad jis naudingas ir aktualus neatsižvelgiant į dalyvių amžių ar gyvenimo momentą. Mano lūkesčiai buvo išpildyti, nes šio seminaro temos tikrai palietė įvairias moteriškumo sritis ir suteikė atsakymus į abejones, teikė paguodą ir pakylėjimą. Gera buvo susipažinti su tokiomis įspūdingomis Biblijos moterimis. Jose radau daug puikių bruožų, kuriuos linkėčiau pritaikyti kiekvienai. Dėkoju už kompetenciją, turiningą medžiagą, gilius klausimus diskusijoms ir konstruktyvų seminaro organizavimą!

Atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, gal net ir mylėt save pradėjau, bent kažkiek supratau kas ta meilė sau.

Atvirai tariant, nelabai galvojau, kad kažkaip gali tos Šventos Moterys mane paliesti. Juk jos šventos, gyveno prieš šitiek daug metų, kitame laikmetyje, na, maniau, tikrai tai jau ne man, ne mūsų dienomis… Bet – tiesą sakant – buvo kitaip: kiek gražių savybių per jas atradau savyje…! Nes visa tai buvo kitaip nei maniau: čia nebuvo tik sausa medžiagą ar informacija su tikslu apsišviesti teologiškai… Tai buvo kelionė į savęs pažinimą. Ir jei kai kurios moterys iš Senojo Testamento pradžioje man kėlė daug sumaišties dėl jų nesuprantamų man poelgių, ačiū Dievui, kažkuria dalele kiek vėliau suvokiau, jog tų moterų ypatinga drąsa, ryžtas, laisvė, intuicija, nesitaikstymas su savo padėtimi visuomenėje (kas lėmė imtis drąsių sprendimų tame laikmetyje) iškėlė mano pačios kažkur giliai nukištus panašius jausmus…

Lūkesčiai ne tik išsipildė, bet ir daug kur pagydė, pakeitė požiūrį į pačią save. Daug kur sustiprėjau.

Kurso vedančiosios labai aiškiai, švelniai pasibeldė į širdį. Išryškėjo tai, ko norėčiau siekti, kaip geriau jaustis vidiniame dvasiniame pasaulyje bei gerinti santykius namuose ir savo aplinkoje.

Svarbiausia patirtis man buvo, kad po paskaitos apie Mariją ir Mortą, pradėjau išgyventi kiekvieną akimirką „čia ir dabar“, jaučiuosi guvesnė, prasmingesnė. Mano atveju, gal naudingiausias jis buvo šeimyninio gyvenimo srityje. Pradėjau labiau priimti tai, kas vyksta aplinkui. Jaučiuosi praturtėjusi ir matau, kur reikia tobulėti.

Data

2024-01-25

Laikas

6:00 pm - 7:30 pm
Kategorija