Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi

Akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa

Stengiuosi būti gera mama ir žmona, bet labai pavargau…

Noriu būti jautri ir išklausanti, bet išsisėmiau…

Ar Dievas ne per daug reikalauja iš manęs?

Seminaras skirtas moterims, kurios kartais jaučiasi išsisėmusios ir vienišos, visoms norinčioms suprasti savo krikščioniškąjį pašaukimą. Gilinsimės į tikrąjį krikščioniškąjį moters pašaukimą, kurį popiežius Jonas Paulius II apibūdina kaip „moters genijų“, kuris pirmiausia yra meilės genijus, sąmoningas ir savanoriškas buvimas dėl kito žmogaus. Kalbėsime apie šį vidinį moters gebėjimą jausti kitą širdimi, pasitelkiant biblinių moterų istorijas: Rutos, Esteros, Saros, Tamaros, Onos, Mortos, Marijos Magdalietės, Marijos. Kviesime moteris atpažinti svarbiausius savo poreikius bei lūkesčius, atrasti ne tik biologinę, bet ir psichologinę, moralinę, dvasinę bei religinę motinystę. Kviečiame šį moters genijų atrasti visas moteris: ištekėjusias, šeimos neturinčias, ar pasirinkusias pašvęstąjį gyvenimą.

Kurso trukmė: 8 susitikimai nuotoliniu būdu zoom platformoje ketvirtadienių rytais.

Pradžia: 2022 m. vasario 3 d. 9,30 val., vieno susitikimo trukmė 1,5 val.

Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje ketvirtadienių rytais: vasario 3, 10, 17, 24, kovo 3, 17, 24, 31 d. 9,30-11,00 val.

Išankstinė registracija vakarais. Spausti čia: Registracija

Dalyvio įnašas: 64 Eur.

Nuotolinę programą veda: Vaidilė Šumskienė

Iš dalyvių atsiliepimų:

Svarbiausia kurso patirtis: kad moteris – nuostabus Dievo kūrinys. Kiekviena iš mūsų unikali ir puiki tuo, kokia yra. Kiekvienoje skirtingai skleidžiasi moteriškumas ir jai būdingi bruožai ar savybės. Ir tai yra gerai.

Lūkesčiai išsipildė: naujai, plačiai ir įvairiai buvo atskleisti Biblijos moterų paveikslai. Labai praturtino ir paskatino vėl grįžti prie Šventojo Rašto.

Atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, gal net ir mylėt save pradėjau, bent kažkiek supratau kas ta meilė sau.

Lūkesčiai ne tik išsipildė, bet ir daug kur pagydė, pakeitė požiūrį į pačią save.Daug kur sustiprėjau.

Seminarų vedančiosios labai aiškiai, švelniai pasibeldė į širdį. Išryškėjo tai, ko norėčiau siekti, kaip geriau jaustis vidiniame dvasiniame pasaulyje bei gerinti santykius namuose ir savo aplinkoje.

Lūkesčiai išsipildė labiau nei tikėjausi. Labai patiko tiek pačios istorijos, tiek praktinės užduotys, tiek pasidalinimai.

Svarbiausia patirtis man buvo, kad po paskaitos apie Mariją ir Mortą, pradėjau išgyventi kiekvieną akimirką „čia ir dabar“, jaučiuosi guvesnė, prasmingesnė. Mano atveju, gal naudingiausias jis buvo šeimyninio gyvenimo srityje. Pradėjau labiau priimti tai, kas vyksta aplinkui. Jaučiuosi praturtėjusi ir matau, kur reikia tobulėti.

Data

2022-02-03

Laikas

9:30 am - 11:00 am
Kategorija