Ignaco Lojolos Dvasinės Pratybos. Pradžia ir pagrindas VYRAMS

Leiskite sau atgauti jėgas 6 dienų ignaciškose dvasinėse pratybose!

Tai laiko patikrintos ir tūkstančiams žmonių pasaulyje bei Lietuvoje padėjusios dvasinės pratybos, turinčios daugiau nei 500 metų tradiciją. Jų metu ne tik ilsėsitės, bet ir skirsite dėmesį savo vidinio pasaulio atstatymui, teisingo pagrindo tolesnei gyvenimo kelionei pasirinkimui. Ne veltui Šv.Ignacas Lojola jas pavadino “Pradžia ir pagrindas”, nes nuo šios dalies prasideda ne tik visos jo kurtos Dvasinės pratybos, bet ir iš tiesų suteikia galimybę dalyviui per 6 dienas su nauju įkvėpimu pradėti naują gyvenimą. Jos skirtos VYRAMS, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir  ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save.

Dvasinių pratybų metu išmoksite krikščioniškos meditacinės maldos, kurių metu naudositės bibliniais tekstais, klausysitės konferencijų apie dvasių skyrimą, kasdien susitiksite su dvasios palydėtoju asmeniniam pokalbiui.

(Dvasios palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausmais).

Visi užsiregistravę, prieš patvirtinant registraciją turės užpildyti klausimyną, įvertinat, ar šios rekolekcijos bus jums tinkamos.

(Dvasinės pratybos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų.)

Pratybų metu kviečiame laikytis tylos.

Laikas: 2024 m. balandžio 1 – 6 d.

Vieta: Trinapolis, Verkių g. 70, 08406 Vilnius. Daugiau apie vietą galite sužinoti paspaudę čia

Dalyvio įnašas: 420 eur

Registracija vėliau patvirtinama ir jums vieta rezervuojama padarius pilną arba registracijos įnašą – 70 eur. 

Veda: kun. Stasys Kazėnas SJ

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami tik vienviečiuose kambariuose.

Prieš atlikdami pavedimą, REGISTRUOKITĖS el.paštu rekolektantai@gmail.com ir jūs gausite anketą, kuri padės išsiaiškinti, ar šios pratybos jums tinka.

Išankstinė registracija būtina. Registracijos anketa, spausti čia: Registracijos_anketa_Pagrindas_vyrams

Jei išsiuntėte anketą ir gavote patvirtinimą, jog esate priimtas, spausti čia: bilietai

Data

2024-04-01

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija