Rekolekcijos „Mano širdies drabužis“

Tai puiki galimybė tiems, kurie domisi šv. Ignaco Lojolos dvasingumu, jo maldos būdu, „paragauti“ kas yra tylos rekolekcijos, malda su Šv. Raštu,  asmeniniai pokalbiai su dvasios palydėtoju.

Drabužis yra neatskiriama mūsų kasdienybės dalis, dažnai jis yra kaip priklausymo kuriai nors bendruomenei ženklas. Naudodamiesi Šventojo Rašto tekstais, kuriuose minimas drabužis, žvelgsime į Jėzaus asmenį ir jo vertybes. Malda, mąstymai ir pojūčiai mums padės geriau pažinti savo patirtis, pažvelgti į savo „širdies drabužį“ Jėzaus Kryžiaus papėdėje.

Kaip pridengti kaltę figmedžio lapu?  Kūnui ašutinė, o širdžiai – atgaiva? Kur yra mano „Taboro kalnas“, kur mano širdis patiria džiaugsmą?

Maldoje ir pokalbiuose ieškosime įkvėpimo, kad išbalintume savo „širdies drabužį“ ir taptume šviesos vaikais. Šios tylos rekolekcijos yra su asmeniniu palydėjimu ir įžvalgų aptarimu grupelėse.

Laikas: 2023 m. rugpjūčio 21 – 26 d.

Vieta: Vienuolyno ansamblis, Bažnyčios g 7, 65319 Liškiava, daugiau apie vietą galite sužinoti paspaudę čia: vienuolynas

Veda: Valda Šadzevičiūtė, nuo 1994 metų dirba Gyvenimo ir tikėjimo institute, yra įvairių rekolekcijų turinio ir dinamikos sudarytoja ir vedėja. Taip pat veda temines susikaupimo dienas, Dvasines pratybas, yra dvasios palydėtoja rekolekcijose ir kasdienybėje. Nuo 2005 metų yra Europos dvasios vadovų asociacijos narė, dalyvauja kasmetiniuose asociacijos seminaruose. 

Šv. Mišias rekolekcijų metu aukos kun. Stasys Kazėnas SJ

Išankstinė registracija būtina. Spausti čia: registracija ir bilietai

Dalyvio įnašas: 365 Eur.

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami tik vienviečiuose kambariuose.

Data

2023-08-21

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija