Asmeninės rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu

Registracija į šias rekolekcijas uždaryta. Jei norite būti įtraukti į rezervinį sąrašą, parašykite el.paštu gtinstitutas@gmail.com, tokiu atveju informuosime, atsilaisvinus vietai.

Atleidimas – tai kelias į susitaikymą su praeitimi, kuris atveria kelius į vidinę ramybę, sumažina neigiamų emocijų destruktyvų poveikį. Per atleidimą asmuo gali tapti emociškai brandesnis ir įgyti gyvenimiškos išminties, kuri taip reikalinga ateities apsisprendimams.

Jei norime augti kaip asmenys ir gyventi pilnavertį gyvenimą, gebėjimas atleisti tampa būtina mūsų gyvenimo dalimi.

Neatleidimas liudija apie neišbaigtą konfliktą, kuris vis dar turi įtakos mūsų dabarčiai ir ateičiai. Tai panašu į vidinę sieną, kuri neleidžia judėti norima kryptimi, gali trukdyti kurti darnius santykius su kitais mūsų aplinkoje esančiais žmonėmis, neleidžia nuoširdžiai mylėti kitų, bijant to paties sužeidimo.

Šios asmeninės rekolekcijos sudaro galimybę žmogui palikti praeities nusivylimą bei naujai ir saugiai pažvelgti į praeities įvykius, apsisprendžiant tapti savo gyvenimo scenarijaus kūrėju.

Rekolekcijos organizuojamos remiantis ignaciška mąstomosios maldos metodika.

Kiekvieną dieną dalyvis savo dvasinę kelionę aptars su dvasios palydėtoju.(Dvasios palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausimais).

Jos skirtos visiems, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save. Gyvenimo ir tikėjimo institutas jau daugiau nei 20metų organizuoja asmenines rekolekcijas, talkinant tėvams jėzuitams.

SVARBU: rekolekcijos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų bei vartojantiems stiprius antidepresantus. Jei kyla klausimų, ar šios rekolekcijos bus jums tinkamos, prieš registruojantis susisiekite el.paštu gtinstitutas@gmail.com arba tel. 861800078

Rekolekcijų metu kviečiame laikytis tylos.

Į šias asmenines rekolekcijas su dvasiniu palydėjimu kviečiame tik 5 dalyvius.

Laikas: 2024 m. birželio 16 – 21 d.

Vieta: Vienuolyno ansamblis, Bažnyčios g 7, 65319 Liškiava, daugiau apie vietą galite sužinoti paspaudę čia: https://www.liskiava.lt/

Veda: teol.m. lic. Vaidilė Šumskienė, sertifikuota neuroedukatorė, ilgametė Instituto lektorė, rekolekcijų vedėja, palydinti kitus dvasinėje kelionėje.

Šv. Mišias rekolekcijų metu aukos kun. Stasys Kazėnas SJ

Išankstinė registracija būtina. 

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose.

Data

2024-06-16

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija