Asmeninės rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu

Norite pokyčių savo gyvenime? Asmeninės rekolekcijos su palydėjimu padės išsigryninti savo širdies troškimus ir įgalins naujiems pokyčiams.

Tai tylos relolekcijos, kuriose susitiksite su jums prakalbančiu Dievo žodžiu, išmoksite medituoti, bendrausite su dvasios palydėtoju – turėsite puikią progą pagilinti savo ryšį su Dievu.

(Dvasiosi palydėtojai specialiai šiai tarnystei paruošti pagal akredituotą kvalifikacijos tobulinimo programą asmenys, turintys ilgametę patirtį konsultuojant asmeninio dvasingumo klausmais).

Jos skirtos visiems, kuriems artimas katalikiškas dvasingumas ir  ieško autentiškų bei laiko patikrintų būdų ugdyti save. Gyvenimo ir tikėjimo institutas jau daugiau nei 20metų organizuoja asmenines rekolekcijas, kuriose talkina tėvai jėzuitai.

(Rekolekcijos nėra psichoterapijos atitikmuo, todėl nerekomenduojama dalyvauti turintiems rimtų psichinės sveikatos sutrikimų.)

Rekolekcijų metu kviečiame laikytis tylos.

Laikas: 2023 m. birželio 16 – 21 d.

Vieta: Vienuolyno ansamblis, Bažnyčios g 7, 65319 Liškiava, daugiau apie vietą galite sužinoti paspaudę čia: vienuolynas

Veda: Vaidilė Šumskienė, sertifikuota neuroedukatorė, VDU katalikų pastoracinės teologijos licenciatė, komunikacijos ir informacijos magistrė; 20 metų kuria ir veda įvairias dvasines programas Gyvenimo ir tikėjimo institute, rekolekcijose ir kasdienybėje palydi kitus asmeninėje dvasinėje kelionėje.

Šv. Mišias rekolekcijų metu aukos kun. Vytautas Mazirskas

Išankstinė registracija būtina. Spausti čia: registracija ir bilietai

Dalyvio įnašas: 365 Eur.

Dalyviai rekolekcijų metu apgyvendinami tik vienviečiuose kambariuose.

Data

2023-06-16

Laikas

6:00 pm - 9:30 pm
Kategorija