Rekolekcijos „Įžengusiems į gyvenimo etapą po 40 metų“

Rekolekcijos skirtos įžengusiems į gyvenimo etapą po 40 metų ir visiems vyresniems, kuriems aktualūs gyvenimo įprasminimo/pašaukimo klausimai.

Ar šis etapas kitoks, nei pirmoji gyvenimo pusė? Kodėl šiame etape kai kurie klausimai iškyla visu aštrumu, o gauti atsakymai nebūna pakankami?

Kas vyksta žmogaus vidiniame pasaulyje po 40 metų? Kodėl gyvenimo pašaukimo klausimas, kaip niekada dabar tampa ypač svarbus?

Kartais žmogaus būseną šiame etape galime palyginti su patekimu į pabėgimo kambarį: kas atspės užuominas ir ras raktą – išeis nugalėtojais, įminę svarbiausią savo gyvenimo paslaptį.

O kas, jei šiame kambaryje žmogus turėtų pagalbą – GIDĄ, kuris jau būtų šią kelionę praėjęs? Neabejotinai, tai padėtų.

Tuos, kurie peržengė 40 metų slenkstį, kviečiame į nuostabią savęs pažinimo ir naujų atradimų kelionę  – rekolekcijas „Įžengusiems į gyvenimo etapą po 40 metų“.

Rekolekcijų metu apžvelgsime žmogaus dvasinę brandą, kriterijus, kuriais ji vertinama, susipažinsite su gyvenimo etapo po 40m. ypatumais ir laikysenomis, kurios padės geriau save pažinti bei įsiklausyti į giliausius savo troškimus.

Rekolekcijų metu jus lydės Šv. Rašto tekstai, kurie per krikščionišką meditaciją ves prie jūsų giluminių poreikių atpažinimo, susitikimo su savimi ir Kūrėju, pašaukusio jus į GYVENIMĄ. Kartą per dieną susitiksite su dvasios vadovu/palydėtoju aptarti jūsų vidinei kelionei.

Šios rekolekcijos taps jums GIDU ir pastiprinimu toliau savo pasirinkimais kurti save ir savo gyvenimą.

Veda: Bernadeta Mališkaitė – Gyvenimo ir tikėjimo instituto lektorė, ignaciškų dvasinių pratybų/rekolekcijų, Dvasinio ir vadovavimo/palydėjimo teorijos ir praktinių įgūdžių kursų, Nesmurtinio bendravimo kursų vedėja, turinti ilgametę patirtį pagalboje žmonėms, kurie išgyvena vidines krizes. 

Kiekvieną dieną Šv. Mišias kartu su rekolekcijų dalyviais švęs ir rekolekcijose palydės kun. Stasys Kazėnas SJ.

Rekolekcijų metu dalyvius kviečiame laikytis tylos.

Rekolekcijos skirtos ir vyrams, ir moterims.

Laikas:  2024 m. rugpjūčio 4 – 9 d.

Pradžia: rugpjūčio 4 d. 18 val.

Pabaiga: rugpjūčio 9 d. 12-13 val.

Vieta: Vienuolyno ansamblis, Bažnyčios g 7, 65319 Liškiava, daugiau apie vietą galite sužinoti paspaudę čia: vienuolynas

Dalyvio įnašas: 550 eur (vienviečiame kambaryje); 420 eur (dviviečiame kambaryje)

Spausti čia: registracija ir bilietai

Išankstinė registracija būtina, nes dalyvių skaičius ribotas.

Data

2024-08-04

Laikas

6:00 pm - 9:00 pm
Kategorija