Tavo širdies šviesai

Viena diena, kurią galite padovanoti sau, kad prieššventinėje kasdienybėje galėtumėte sustoti, atsikvėpti ir patirti… savo laisvę ir saviraišką.

Rekolekcijos skirtos atstatyti jūsų vidinei darnai, kad meile ir šiluma galėtumėte toliau dalintis su tais, kuriuos mylite.

Kiekviena ieškosite, o mes suteiksime jums sąlygas, surasti dar neatpažintus savo širdies resursus, kurie padės išgyventi šv. Kalėdas ne tik šventiniame šurmulyje, begalinėje ruošoje, dovanose, bet ir savo širdyje.

Tai diena pilna dailės terapijos ir kitų kūrybinių Šv. Rašto skaitymo metodų, kurie suteiks galimybę išgyventi šią akimirką, sustoti, ir nauju žvilgsniu pamatyti save bei savo situaciją.

Iš Šv. Rašto perspektyvos žvelgsime į biblines moteris: Mariją ir Elžbietą, semsimės iš jų istorijų įkvėpimo ir drąsos nešti paprastus kasdieniškus dalykus, kurie dieviškoje perspektyvoje tampa nepaprasti.

Skirta kiekvienai moteriai, kuri nori skleistis ir išgyventi savo gyvenimo kūrimo džiaugsmą.

Vieta: Perkūno namas, Aleksoto g. 6, Kaunas 

Laikas: 2023 m. gruodžio 2 d. 10,00-17,00 val., numatoma pietų pertrauka 13-14 val. (pietumis dalyvės pasirūpina pačios, arba bus galima užsisakyti pietus)

Dalyvės įnašas: 64 eur (įskaičiuotos visos priemonės, kavos/arbatos pertrauka).

Spausti čia: registracija ir bilietai

Rekolekcijas veda:

Vaidilė Šumskienė, sertifikuota neuroedukatorė, VDU katalikų pastoracinės teologijos licenciatė, komunikacijos ir informacijos magistrė; 20 metų kuria ir veda įvairias dvasines programas Gyvenimo ir tikėjimo institute, rekolekcijų dailės terapijos metodais vedėja

Virginija Malinauskienė, VDU katalikų pastoracinės teologijos licenciatė, 20 metų kuria ir veda dvasines programas Gyvenimo ir tikėjimo institute.

Data

2023-12-02

Laikas

10:00 am - 5:00 pm
Kategorija