Raktas į sutarimą: 4 pagarbaus bendravimo su vaiku žingsniai“ – I-oji dalis kurso, pagrįsto neprievartinio bendravimo metodu
Nuotolinio mokymo programa
Akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa
Kas gali mus labiau praturtinti už bendrystę?.. Turbūt sutiksite, kad kokybiškas ryšys su savimi ir kitu yra didžiausia dovana, kurią turėtume saugoti labiau už bet kokius prabangos daiktus. Bendravimas suteikia laimės, pasitenkinimo, gyvenimo pilnatvės pojūtį, teikia energijos, skatina tobulėti ir pašalina nesutarimus.
Deja, geri bendravimo įgūdžiai mums nėra įgimti, savaime suprantami. Kaip ir daug ko, bendrauti mokomės…
Kursas paremtas neprievartinio bendravimo metodu (Nonviolent Communication)
Kurso metu išmoksime atpažinti, kas manyje ir kitame žmoguje labiausiai gyva ir kas galėtų mūsų santykius padaryti sklandesniais. Susipažinsime su nesmurtinio, atjaučiančio bendravimo principais. Mokysimės atpažinti savo ir kitų poreikius, gilinsimės į mus ištinkančius jausmus bei jų raišką, geresnio klausymosi ir susikalbėjimo galimybes.
Studijų trukmė: 6 savaitės (24 val.)
Mokymosi procesas: dalyvis prisijungia prie GTI tinklalapio moodle aplinkos, perskaito pateiktą medžiagą, atlieka užduotis, tokiu būdu pasiruošia susitikimui per zoom platformą. Nauja medžiaga įkeliama kiekvieną savaitę.
Susitikimai vyks per zoom platformą: kovo 18, 25, balandžio 8, 15, 22, 29 d. 18.00 – 19,30 val.
Veda: Virginija Malinauskienė, Vaidilė Šumskienė
Seminaras nemokamas.
Seminaras vedamas vykdant projektą „Brandi tėvystė – raktas į vaiko sėkmę“, kurį dalinai finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Dėl Lietuvą ir pasaulį ištikusios pandemijos, projekto veiklos persikėlė į nuotolinę erdvę. Jei ne ši situacija, kursas būtų vykęs Alytuje, todėl ir nuotolinio seminaro registracijoje prioritetas bus teikiamas dalyviams iš Alytaus.
Išankstinė registracija būtina. Registracija
Grupė jau pilna, registracija negalima!
Iš dalyvių atsiliepimų:
Pradėjau geriau suprasti save ir kitus, kodėl žmogus elgiasi vienaip ar kitaip :). Pasirodo dažnai mes patys išprovokuojame neigamą emociją, elgesį, o juk gali būti visai priešingai 🙂 Gailestingumas yra bendravimas nevertinant situacijos, o įvardinant konkrečius dalykus…
Supratau, kad poreikiai visi yra svarbūs, kad stebėjimas – tai konkretumas, aiškumas, kad labai svarbu įvardinti savo poreikį.
Kursas labai padėjo, nes esu dažnai neteisingai suprantama, nes nemokėjau suformuluoti poreikių ir prašymų.
Kursas buvo aiškiai, išsamiai išdėstytas. Įgytas žinias galėjau taikyti atlikdama pratimus, panaudoti praktiškai savo gyvenime. Pramokau aiškiau išsakyti savo jausmus ir poreikius.