4 žingsniai į darnų bendravimą II-oji dalis

Tai II-oji dalis kurso, pagrįsto neprievartinio bendravimo metodu. Kveičiame dalyvauti tuos, kurie jau baigė pirmąją dalį -„4 žingsniai į darnų bendravimą“ arba yra gerai susipažinęs su Nesmurtinio bendravimo (Nonviolent communication) metodu.

Niekas nepaneigs, kad kokybiškas bendravimas su savimi ir kitu teikia laimės, pasitenkinimo, gyvenimo pilnatvės pojūtį, skatina tobulėti. Deja, geri bendravimo įgūdžiai mums nėra įgimti. Kaip ir daug ko bendrauti mokomės… Iš pradžių šeimoje, o vėliau mūsų pamokos persikelia į vis platesnes erdves – kiemą, vaikų darželį, mokyklą ir t. t. Ir nežiūrint, sakytume, ilgiausiai trunkančių „studijų“ skundžiamės, kad ne reti atvejai, kai mūsų nesusišnekėjimai apkartina santykius net su pačiais artimiausiais, brangiausiais žmonėmis…

Jei esate susipažinęs su neprievartinio bendravimo principais ir norite vis geresnės komunikacijos su savimi ir kitais, šis kursas jums.

Antrojoje kurso apie neprievartinį bendravimą, kuris yra tikriausias raktas į sutarimą, dalyje toliau gilinsime nesmurtinio bendravimo įgūdžius, t. y. mokysimės atpažinti savo ir kitų poreikius bei ieškosime būdų, kaip juos atliepti. Ypatingą dėmesį skirsime klausymosi įgūdžiams, empatijos sau ir kitam svarbai, kylančių konfliktų sprendimams, gilesniam savęs pažinimui.

Mokytojams ši programa kvalifikacinė.

5 susitikimai po 2,5 val.

Susitikimai vyks: kovo 22, 29, balandžio 12, 19, 26 d.

Laikas: trečiadieniais, 18,00 – 20,30 val.

Vieta: Perkūno namas (Aleksoto g. 6, Kaunas).

Veda: Bernadeta Mališkaitė, nuo 2016 m. yra sertifikuota Nesmurtinio bendravimo metodo mokytoja, Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos sesuo, daugiau nei 20 metų Gyvenimo ir tikėjimo institute rengianti ir vedanti kursus krikščioniškojo dvasingumo temomis.

Dalyvio įnašas: 75 Eur.

Išankstinė registracija būtina. spausti čia: registracija

Data

2023-03-22

Laikas

6:00 pm - 7:00 pm
Kategorija